slide
Články

Nové elektrokolo LEVIT CORAX BOSCH CX 1

11.11.2022

Platí stále, že pokud chci top kvalitu, musím hledat světovou značku a platit extra peníze?

Kvalitní české elektrokolo LEVIT CORAX BOSCH

Dokáže ryze české elektrokolo obstát v zahraniční konkurenci? Nové elektrokolo LEVIT CORAX BOSCH CX 1 dává jasnou odpověď na tuto otázku: nemusíte, LEVIT má pro vás řešení. A můžete v klidu „zůstat v ČR“, u naších šikovných českých ručiček.

Rám a pohon elektrokola LEVIT CORAX BOSCH CX 1

Kolo zdobí elegantní hliníkový rám, což je zejména u dámské verze důležitý faktor, jak z pohledu vzhledu, tak hmotnosti elektrokola. V něm je uložena baterie BOSCH power tube s nadstandardní kapacitou 625 WH, a také motor BOSCH performance CX 4 s točivým momentem 85 Nm, který udělá z kteréhokoliv hrozivého kopce pohodový výšlap. Celý tento systém je zárukou dokonalé souhry, takže vás čeká velmi pohodlná a tichá jízda se 4 úrovněmi dopomoci, kterou si navíc můžete přesně nastavit díky intuitivnímu ovládání v mobilní aplikaci.

Vidlice a komponenty elektrokola LEVIT CORAX BOSCH CX 1

Pro pohodlnou a bezpečnou jízdu v terénu slouží vzduchová vidlice Manitou Machete Comp s pevnou osou a dostatečným zdvihem 120 mm, kterou lze jednoduše uzamknout nahoře na korunce, tedy klidně za jízdy. Kvalitu elektrokola LEVIT CORAX BOSCH CX 1 umocňuje osazení komponenty světové uznávané řady Shimano Deore. A to na brzdách se 180 mm kotouči, a také na řazení, kde 11stupňová kazeta umožňuje přesné přizpůsobení reliéfu dané trasy. Nebojte se tedy aktivně přehazovat, rozhodně se vám to vyplatí a na tomto elektrokole vás to nebude obtěžovat.

Chci si prohlédnout kola

Kola, sedlo, řídítka a design elektrokola LEVIT CORAX BOSCH CX 1

Celkový dojem z kola dotvářejí kola průměru 27,5, sedlovka Spec Phase 60 mm s kvalitním a pohodlným sedlem Selle Royal 1216 DRN a řídítka stejné značky jako sedlovka, šíře 700 mm. Design pak dotvářejí detaily. Například precizní vyhlazení spárů, což dělá rámu image karbonového místo hliníkového.

Všechno ladí, už jen vyjet

Na tomhle elektrokole do sebe zkrátka vše zapadá, přesně jak má. Investice do něho s vám rozhodně vyplatí. Zejména pokud jste nadšený cyklista, který si například vzhledem k věku potřebuje v náročných pasážích pomáhat a zpříjemnit si tak jízdu a dojem z celého výletu.

4