slide
Články

Tradiční česká elektrokola 4EVER pro sezonu 2022

15.8.2022

Pečlivě laděná elektrokola 4EVER jsou na českém trhu zavedenou značkou. 

Před 25 lety se skupina nadšenců rozhodla, že se nespokojí s koly dováženými z Asie a pustili se do vlastní výroby. Dnes má 4EVER přes 50 zaměstnanců, partnery z oblasti cyklistiky z celého světa a hrdě si stojí za stoprocentní kvalitou.

Stojanová montáž elektrokol 4EVER

4EVER klade oproti konkurenci daleko větší důraz na lidský faktor. Všechna kola i elektrokola jsou montována na jednotlivých stojanech. Každé elektrokolo tak dostává speciální péči a je vlastním originálem s vysokou kvalitou smontování a seřízení. Před odesláním k prodeji je navíc vícekrát testováno, takže se celý proces vůbec nedá srovnávat s pásovou výrobou.

Chci si prohlédnout e-kola

Hodnoty značky 4EVER

  • 4EVER neboli „navždy“ není náhodný název, svá kola znají do posledního šroubku.
  • Návrhům konstrukce, výběru komponent a designu je věnována velká péče, prioritou je kvalita a spokojenost.
  • 4EVER dokáže uspokojit i ty nejnáročnější, což zajišťuje originální design a vlastní geometrie rámu.
  • Vybere si každý, ať už má jakékoliv požadavky, protože technologie 4EVER umožňuje variabilitu.
  • Ve 4EVER své práci bezmezně věří, proto poskytují záruku 36 měsíců na celé kolo, nikoliv pouze na rám.

Mějte své elektrokolo 4EVER FOREVER

Výše uvedená záruka na celé elektrokolo je věcí velice nevšední a jedinečnou. Odpovídá však péči při výrobě elektrokola, proto se na technologii a zkušenosti 4EVER spolehněte a mějte své kolo FOREVER, tedy navždy.

Elektrokola 4EVER – nabídka pro rok 2022

Pro rok 2022 nabízí 4EVER zbrusu novou sérii elektrokol, která obsahuje nové moderní prvky, ale zároveň se drží jistot značky, jako jsou kvalita, variabilita, originalita a spolehlivost. Můžete si vybrat elektrokolo 4EVER přímo pro vás či pro kohokoliv z vašeho okolí. Budete nadšení a elektrokolo Vám bude sloužit dlouhá léta.

Pravidelný, sezonní i nárazový servis elektrokol 4EVER

Pokud si u nás elektrokolo 4EVER koupíte, můžete se těšit na odbornou péči, na které se dohodneme přesně dle vašich potřeb. Jsme autorizovaný prodejce a servis elektrokol 4EVER, proto je velice moudré, svěřit své elektrokolo právě nám, ať už jste si ho kopili u nás či jinde nebo se k jeho pořízení teprve odhodláváte. Jsme vám plně k dispozici.

4